english
 Aktualności
 Wstępniak
 Numery pisma
 Redakcja
 Zamówienia
 Listy do redakcji
 Linki
Autor: Avari
email redakcji • D. Duszak - 07 marzec 2011


  Witam
     Ze względu na zawirowanie i zagubienie zamówienia przez Pocztę Polską chciałabym jeszcze raz zamówić numery 3 i 15 (tym razem na koszt nieprzytomnego listonosza :))
  Pozdrawiam


  Od Redakcji:

  Witamy!
  Listonosz zgubił przesyłkę???? Czy jest szansa na odnalezienie? Oczywiście, potwierdzamy zamówienie, ale musimy poczekać na potwierdzenie przelewu od nieprzytomnego listonosza. Ewentualnie można przesłać mailem dowód przelewu na konto ŚKF.)

  Zaskoczona Redakcja  D. Duszak - 07 marzec 2011


  Witam
     Niestety zgubił (i jak tu nie narzekać na PP), czekałam kilka dni, podczas których rzeczony listonosz miał poszukać oraz przejść się po domach aby ustalić, czy nie podrzucił przesyłki komuś innemu. W tej chwili obawiam się, że szanse na znalezienie są iluzoryczne, a widzę na Waszej stronie, że została już jedynie ostatnia sztuka trójki. Ach, kwestie zapłaty zostały już załatwione osobiście z listonoszem.
  Od Redakcji:

  Witamy,
  Ostatnia sztuka została złapana i odłożona do wysyłki razem z 15, zatem prosimy się nie niepokoić :). Jeśli uda się podesłać nam potwierdzenie przelewu bankowego mailem, pójdzie szybciej - na potwierdzenie z klubu trzeba chwilę poczekać.

  Pozdrawiamy serdecznie,

  Redakcja

Autor: Kasiopea
Opracowanie i wykonanie strony: nifrodel & elfy - Copyright © 2004 - 2021 Aiglos
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna praca nie może być użyta bez pisemnej zgody autora.