english
 Aktualności
 Wstępniak
 Numery pisma
 Redakcja
 Zamówienia
 Listy do redakcji
 Linki
Autor: Avari
email redakcji • Magdalena Mika -2 stycznia 2011


     Gratuluję małego jubileuszu i trwającej pasji i fascynacji.
  Pismo jest profesjonalnie wydawane i nadal jest wewnętrzny żar :) Jest to dla mnie miła i interesująca lektura. Artykuły i eseje skłaniają do przemyśleń; dzięki recenzjom i wywiadom wiem czego szukać i co "piszczy" w fadomie; ogromnie podobają się mi opowiadania fanowskie.
     Jestem fanką listów i mam nadzieję, że w Shire nie zabraknie papieru i jeszcze długo będą przedruki dawnej korespondencji. Nie sposób też pominąć grafiki radującej oko i humoru cieszącego serce.
     Poza tym wszystkie numery Aiglosa doskonale prezentują się na półce w doborowym towarzystwie ;) "Listów" i "Władcy Pierścieni". Miło jest sięgnąć po jedną, drugą albo trzecią książkę...

  Chciałabym, żebyście wiedzieli - Droga Redakcjo - że Wasza praca sprawia radość :)

  Pozdrawiam
  Magda


  Od Redakcji:

  Bardzo dziękujemy za tak miłą i pochwalną opinię o "Aiglosie". Ogromnie się cieszymy, że nasze pismo jest miłym tak oku, jak i duchowi :). Równie miłą jest wiadomość, że "Listy" pisane przez Zofię Stanecką 'Nasturcję' cieszą się uznaniem - z pewnością doda to weny i skrzydeł ich autorce. Dziękujemy także w imieniu graficzek i całego zespołu redakcyjnego. Mamy nadzieję, że i numer 15, grubszy o kilkanaście stron dołączy do zbioru na pólce i niejeden raz będzie radował oko i serce :).

  Pozdrawiamy serdecznie :),

  Redakcja

Autor: Kasiopea
Opracowanie i wykonanie strony: nifrodel & elfy - Copyright © 2004 - 2021 Aiglos
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna praca nie może być użyta bez pisemnej zgody autora.