english
 Aktualności
 Wstępniak
 Numery pisma
 Redakcja
 Zamówienia
 Listy do redakcji
 Linki
Autor: Avari
email redakcji • 'Erin' -18 września 2005


  Droga Redakcjo Aiglosa!


      Już od dawna przymierzałam się napisać do Was w sprawie "Aiglos-Special Issue". Stronę "Aiglosa" odnalazłam przez przypadek (a może nie przez przypadek , bo generalnie w "przypadek" nie wierzę). Było to jeszcze za kadencji trzeciego numeru "Aiglosa". Pomyślaam , że fajnie by było go mieć , ale...? No właśnie. I nie wiem co się stało , że go nie kupiłam. Wieki później znowu trafiłam na Waszą stronę (tym razem świadomie), i zobaczyłam go- "Aiglos-Special Issue". "No"-Pomyślałam. "Tym razem mi się nie wymknie". No i zamówiłam.
      Przeczytałam , jak dostałam - w całości :-) . Jestem pełna podziwu dla konwencji pisma i dla jego Redakcji. Wszystkie eseje uznałam za ogromnie ciekawe , choć mam swój ulubiony. Zdradzę jego tytuł. To: "The Kalevala and Tolkien, Tolkien and the Kalevala" Karoliny Stopy-Olszańskiej 'Melinir'. Świetnie napisany i dobrze przetłumaczony. Często do niego wracam, by wgłębia się w tajniki inspiracji Tolkiena. :-)
      Podobały mi się wszystkie fanfiki. Tu bez wyjątku. Nie mam słów podziwu dla utalentowanych grafików "Aiglosa" :-) Recenzje- bardzo przydatne. Postaram się brać je pod uwagę kupując książki o tematyce tolkienowskiej. :-)
      Wiersze są piękne, choć nie znam języków elfów , a zagadki - ODGADŁAM!!! :-) Przepraszam , że nie jestem w stanie napisać głębszej krytyki pisma. Jestem po prostu pod jego wrażeniem i uważam , że jest świetne- nic dodać , nic ująć. :-)
      Korzystając z okazji chciałam serdeczne pozdrowić całą Redakcję i życzyć owocnej pracy na przyszłość. :-)

  p.s.
  Chciałam przeprosić , za pierwszego wysłanego (NIEOPATRZNIE!!!!) maila! Mam problemy z komputerem. Wogóle mnie nie słucha i wysyła niedokończone wiadomości!

  p.p.s.
  Czy, jeszcze raz korzystając z okazji, mogłabym złożyc zamówienie na 3 i 4 numer "Aiglosa"? Z informacji podanych na Waszej stronie wynika , że 1 i 2 numeru już nie ma w sprzedaży (bardzo szkoda tak na marginesie), a 3 numer jest na "wykończeniu"( tu bez aluzji).
  Wdzięczna bym była za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Chcę nadrobić straty poniesione zbyt późnym odkryciem "Aiglosa".

  Z pozdrowieniami,

  Pozdrawiam ,
  Karolina 'Erin" Nykiel
  Od Redakcji:

  Cieszymy się, że polscy czytelnicy również kupują anglojęzycznego Aiglosa i, co najważniejsze, że im się podoba :). Serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa. Jeśli chodzi o dodruk archiwalnych numerów, to mamy takie wydawnicze plany i może w tym roku zostaną one zrealizowane.

  Pozdrawiam

  Nifrodel

Autor: Kasiopea
Opracowanie i wykonanie strony: nifrodel & elfy - Copyright © 2004 - 2021 Aiglos
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna praca nie może być użyta bez pisemnej zgody autora.