english
 Aktualności
 Wstępniak
 Numery pisma
 Redakcja
 Zamówienia
 Listy do redakcji
 Linki
Autor: Avari
email redakcji • Wojciech Musioł 'Odon' - 16 stycznia 2005


  Serdecznie pozdrawiam całą redakcję i dziękuję za możliwość zagłębiania się w bardzo ciekawe zagadnienia tolkienowskiego uniwersum.
  Mogę tylko żałować, że w cyklu półrocznym, z drugiej jednak strony - te emocje i oczekiwanie na kolejny numer !
  Jeżeli mogę jeszcze nadmienić: poprzedni (czyli drugi) numer almanachu dotarł do mnie, kiedy leżałem poważnie chory. Muszę przyznać, iż lektura - moim zdaniem - przyczyniła się do znacznie szybszego powrotu do zdrowia, aniżeliby wynikało to z diagnozy lekarskiej. I wtedy pomyślałem sobie, że nie spotkałem jeszcze opracowania dotyczącego tematu: Tolkien a walor terapeutyczny i wspomagający procesy leczenia.
  Sam pewnie nie będę potrafił zgłębić tematu, ze względu na zbyt szczupłą wiedzę, może jednak kiedyś, jakiś bardziej fachowy znawca Tolkiena, podejmie takie wyzwanie. Służę swoją skromną osobą, jako przypadek precedensowy w powyższej kwestii :-)
  Kłaniam się nisko,
  Wojtek Musioł


  Od Redakcji:

  Redakcja również pozdrawia. Cała dziesiątka macha w tej chwili do komputerów specjalnie dla Ciebie :D Również chcielibyśmy zwiększyć częstotliwośc wydawania Aiglosa, ale zwyczajnie się nie da. Wszyscy muszą pracować a tworzenie Aiglosa jest po prostu hobby, w które wkładamy całe serce i mnóstwo pracy. Nagrodą jest każdy list od zadowolonego albo sprowokowanego do przemyśleń czytelnika :)))))))) Cieszymy się bardzo, że lektura Aiglosa pomogła w powrocie do zdrowia :))))) i życzymy jak najwięcej zdrowia w przyszłości :)
  Oby jak najwiecej takich precedensów :) a sam temat może być ciekawy bo faktycznie chyba jeszcze nigdzie szerzej nie był poruszany (najsłynniejsze są chyba wspomnienia jak internowani podczas stanu wojennego, pozyczali sobie w obozie WP i lektura tej książki wspierała ich na duchu)
  Gdyby zaszła taka potrzeba to na pewno się do Ciebie zwrócimy ;)


Autor: Kasiopea
Opracowanie i wykonanie strony: nifrodel & elfy - Copyright © 2004 - 2021 Aiglos
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna praca nie może być użyta bez pisemnej zgody autora.